Vánoční a novoroční přání

Vážení přátelé školy,

za týden nás čeká jeden z nejkrásnějších svátků roku, který milují všechny děti, a za čtrnáct dní se na Silvestra ohlédneme za starým rokem a budeme si přát vše dobré do roku nového.

Když začínal rok 2020, byla jsem ráda, že žijeme v České republice a Čína je od nás daleko. Už za pár měsíců bylo vše jinak. Rok 2020 nebyl vůbec jednoduchý a já bych za něj ráda poděkovala všem, kteří se ho snažili zjednodušit a rozveselit.

Děkuji žákům, kteří statečně nosili roušky. Děkuji učitelům, kteří při prezenční a distanční výuce dělali vše proto, abychom společně splnili, co se od školy vždy očekávalo. Žáky vzdělávali, vychovávali a motivovali, kdykoli bylo třeba.

Děkuji rodičům, kteří podporovali a chválili své děti, aby se jim učení lépe zvládalo. Děkuji všem provozním zaměstnancům školy, kteří pomáhali s dodržováním zvýšených hygienických pravidel.

Přeji vám všem krásné a zdravé Vánoce. Užijte si milá setkání s rodinou a přáteli. Nevíme, jaký bude nový rok. Já si přeji, abychom se ve zdraví sešli v pondělí 4. ledna 2021 se všemi žáky ve škole. Pokud bude na 2. stupni pokračovat střídavá výuka, sejdeme se v prvním týdnu s žáky tříd VI.A, VII.A a VII.B.

Ing. Daniela Vočadlová,
ředitelka školy