Stovka na prázdniny u vody a na horách pro děti z Klokánku Štěrboholy

Dobrý den všem,

i v letošním roce rozjíždíme na jaře naši akci „Stovka na prázdniny u vody a na horách“. Doufáme, že budeme moct vyrazit o prázdninách na tábor, k vodě a na hory. Děti se nám za poslední rok několikrát vyměnily a spousta z nich nikdy na žádném táboru či rekreaci nebyla. Spousta z nich ani nezažila vánoční stromeček, což mi dneska jedna z našich holčiček potvrdila, když jsem jí dávala bonbon z kolekce. Budeme moc rádi, pokud se sbírky zúčastníte. Sbírka je dobrovolná, rozhodnutí je jen na Vás.

Všem Vám moc předem děkuji.
S pozdravem Petra Vídenská

Mgr. Petra Vídenská

ředitelka zařízení a sociální pracovnice

Fond ohrožených dětí – Klokánek Štěrboholy
K Učilišti 165/15
102 00 Praha 10 – Štěrboholy
Mobil: 724 667 728
e-mail: petra.videnska@fod.cz