Recitace žáků prvního stupně

Ve dnech 21.a 22.dubna se naší školou nesly verše, radost i lehká tréma malých recitátorů.

V úterý 21.4. proběhla recitační soutěž žáků 1.stupně, ve které děti předvedly svůj přednes, odvahu i lásku k poezii.

Porota měla nelehký úkol vybrat ty nejlepší, protože výkony všech soutěžících byly velmi vyrovnané.

O den později, 22.4., se uskutečnila přehlídka recitátorů pro rodiče.

Děti měly možnost znovu vystoupit a podělit se o své umění se svými nejbližšími.

Atmosféra byla plná podpory, za což patří velké poděkování nejen divákům, ale i pedagogům, kteří děti na vystoupení připravili.
Mgr. Martina Princová, třídní učitelka II.A