Recitace žáků prvního stupně

Ve dnech 21.a 22.dubna se naší školou nesly verše, radost i lehká tréma malých recitátorů.
V úterý 21.4. proběhla recitační soutěž žáků 1.stupně, ve které děti předvedly svůj přednes, odvahu i lásku k poezii.
Porota měla nelehký úkol vybrat ty nejlepší, protože výkony všech soutěžících byly velmi vyrovnané.
O den později, 22.4., se uskutečnila přehlídka recitátorů pro rodiče.
Děti měly možnost znovu vystoupit a podělit se o své umění se svými nejbližšími.
Atmosféra byla plná podpory, za což patří velké poděkování nejen divákům, ale i pedagogům, kteří děti na vystoupení připravili.
Mgr. Martina Princová, třídní učitelka II.A
