Informace pro rodiče žáků 1. tříd

Sraz prvňáčků a jejich rodičů s třídními učitelkami bude v 8.00 hodin na hřišti školní družiny. Děti mohou mít s sebou aktovku. Zahájení v atriu školy budou přítomni rodiče prvňáčků a žáci vyšších ročníků školy. Rodiče dostanou po slavnostním zahájení ve třídách vstupní informace od třídních učitelek, dále informace k provozu ve školní družině a ve školní jídelně. Rodiče s sebou mohou mít vyplněnou přihlášku do školní jídelny z webu školy a 115 Kč v hotovosti na čip. Ukončení vyučování plánujeme kolem 9.15 hodin. Již tento den lze využít chodu školní družiny.

V pátek 2. září si paní učitelky vyzvednou prvňáčky v 7.50 hodin před školou nebo ze školní družiny. Vyučování pro ně bude končit v 9.40 hodin. Poté půjdou do školní družiny, nebo si je lze vyzvednout přibližně v 9.50 hodin před školou. S sebou musí prvňáčci mít aktovku s penálem (pastelky, tužka č. 1, nůžky s kulatými hroty), přezůvky a klíčenku na krk k zavěšení klíčů k šatní skříňce a čipu pro vchod do školní budovy a školní jídelny.

Stejný časový rozvrh bude platit i pro pondělí 5. 9.

V úterý 6. 9. a ve středu 7. 9. bude vyučování trvat do 10.45 hodin.

Ve čtvrtek 8. 9. a v pátek 9. 9. bude vyučování trvat do 11.40 hodin.

Ve středu 14. září od 17.00 hodin proběhnou zahajovací třídní schůzky. Do této doby rodičům nedoporučujeme nakupovat žádné další pomůcky a vybavení.

Pohodové vykročení do školního roku přeje dětem i rodičům vedení školy a jejich paní učitelky, které se na prvňáčky již teď těší.

Mgr. Jarmila Křížková, třídní učitelka třídy I. A
PaedDr. Soňa Paulová, třídní učitelka třídy I. B