I.A a I.B v Ekocentru Prales Kbely

Dne 6. a 7. května první třídy navštívily Ekocentrum Prales ve Kbelích. V rámci výukového programu se děti dozvěděly, jak se chovat k hospodářským zvířatům, čím je můžeme krmit a také si to přímo v areálu vyzkoušely. Dětem se program moc líbil, největší úspěch mělo krmení holubiček a malá jehňátka.
Mgr. Adéla Dufková, třídní učitelka I.B
