Metodika hodnocení ve 2. pololetí školního roku 2019/2020

Vážení rodiče,
 
v příloze naleznete Metodiku hodnocení ve 2. pololetí školního roku 2019/2020 vydanou MŠMT dne 27. 4. 2020.
 
V případě, že nenastanou žádné změny v přístupu vlády k uvolňování mimořádných opatření, otevřeme školu pro dobrovolné vzdělávání žáků 1. stupně dne 25. 5. 2020. Třídní paní učitelky Vám budou v týdnu od 4. 5. rozesílat informační maily.  Od června plánujeme účast žáků 2. stupně na konzultačních hodinách. Shrneme učivo probírané v době distanční výuky, uzavřeme školní rok a vybereme učebnice.
 
Stále platí naše prosba ohledně vyklízení šatních skříněk a vracení klíčků, protože žáci po návratu do školy šatny z hygienických důvodů využívat v tomto školním roce už nebudou.
 
Děkuji za Vaši podporu školy a přeji příjemné jarní dny. 
 
Ing. Daniela Vočadlová
pověřená řízením školy