Přehled kroužků, které pro žáky pořádají v budově naší základní školy jiné organizace

Kroužky pro 1. stupeň      Školní rok 2019/2020  
Kroužek Věk žáků Den Čas Kontakt Kontaktní osoba Letáček
Angličtina 1. a 2. ročník 2x týdně   www.fantailacademy.cz Renata Weir Letáček
Angličtina 3. – 5. ročníky 1x týdně   www.fantailacademy.cz Renata Weir Letáček
Parkour 3. – 5. ročníky pondělí 16.00 – 17.00 www.dracek-krouzky.cz Martina Přibylová Letáček
Inline bruslení 1. – 5. ročníky pondělí 16.00 – 17.00 www.inlinetalent.cz Martin Krutina ZRUŠENO
Zumba 1. – 5. ročníky pondělí, sudé
14:30 – 15:30
www.primazumba.cz Ing. Lucie Burdová Letáček
Florbal 1 2. – 5. ročníky závodní úterý 15.30 – 16.30 www.ddmpraha7.cz Mgr. Jiří Svoboda  
Kutil junior 1. – 5. ročníky úterý 14.30 – 15.30 www.kutiljunior.cz Michaela Stanová Letáček
Taneční kroužek 1. stupeň úterý 14.30 – 15.30 www.hybemedetmi.cz Marek Hrstka Letáček
Taneční kroužek 1. stupeň úterý 15.30 – 16.30 www.hybemedetmi.cz Marek Hrstka Letáček
Výtvarný kroužek 1. a 2. ročník úterý 14.30 – 15.30 www.atelier-ludmila.cz Mgr. Ludmila Obručová Letáček
Výtvarný kroužek 3. – 6. ročníky úterý 15.40 – 17.00 www.atelier-ludmila.cz Mgr. Ludmila Obručová Letáček
Horolezecký oddíl začátečníci úterý 17.00 – 18.00 www.hosatalice.cz MgA. Alice Strnadová Letáček
Horolezecký oddíl mírně pokročilí úterý 18.00 – 19.00 www.hosatalice.cz MgA. Alice Strnadová Letáček
Horolezecký oddíl rodiče s dětmi úterý 19.00 – 20.00 www.hosatalice.cz MgA. Alice Strnadová Letáček
Malý šéfkuchař začátečníci středa 13.30 – 14.30 www.maly-sefkuchar.cz Jarmila Šedá Letáček
Malý šéfkuchař pokročilí středa 15.00 – 16.00 www.maly-sefkuchar.cz Jarmila Šedá Letáček
Zobcová flétna 1. ročník středa 14.30 – 15.00 604 641 458 (volat po 19. hod) Eva Koutníková Letáček
Zobcová flétna 2. – 5. ročníky  středa 15.00 – 16.30 eva.koutnik@centrum.cz Eva Koutníková Letáček
Stream of Dance začátečníci středa 14.30 – 15.30 www.streamofdance.cz Tomáš Sloupský Letáček
Stream of Dance pokročilí středa 15.30 – 16.30 www.streamofdance.cz Tomáš Sloupský Letáček
LEGO Education 1. a 2. ročník středa 14.30 – 15.30 www.kiddum.cz Vít Vořechovský Letáček
LEGO Education 3. – 5. ročník středa 15.30 – 17.00 www.kiddum.cz Vít Vořechovský Letáček
Florbal 2 2. a 3. ročník čtvrtek 15.30 – 16.30 www.ddmpraha7.cz Mgr. Jiří Svoboda  
Veselá věda 1. – 5. ročníky čtvrtek 14.30 – 15.30 www.veselaveda.cz Klára Matasová Letáček
Veselá věda 1. – 5. ročníky čtvrtek 15.45 – 16.45 www.veselaveda.cz Klára Matasová Letáček
Karate 1. stupeň čtvrtek 16.30 – 17.30 http://www.karate1.cz/ Tým lektorů  
Florbal 3 1. a 2. ročník pátek 13.45 – 14.30 www.ddmpraha7.cz Mgr. Jiří Svoboda  
Florbal 4 3. a 4. ročník pátek 14.30 – 15.30 www.ddmpraha7.cz Mgr. Jiří Svoboda  
Florbal 5 5. – 7. ročníky pátek 15.30 – 16.30 www.ddmpraha7.cz Mgr. Jiří Svoboda  
Kroužky pro 2. stupeň           
Kroužek Věk žáků Den Čas Kontakt Kontaktní osoba  
Horolezecký oddíl mírně pokročilí úterý 18.00 – 19.00 www.hosatalice.cz MgA. Alice Strnadová Letáček
Výtvarný kroužek 3. – 6. ročníky úterý 15.40 – 17.00 www.atelier-ludmila.cz Mgr. Ludmila Obručová  
Kungfu 2. stupeň středa 15.00 – 16.00 xingyi@xingyiquan.cz Michal Žežulík Letáček
Karate 2. stupeň čtvrtek 17.30 – 18.30 http://www.karate1.cz/ Tým lektorů  
Florbal 6 5. – 7. ročníky pátek 15.30 – 16.30 www.ddmpraha7.cz Mgr. Jiří Svoboda  
Angličtina 6. – 8. ročníky 1x týdně   www.fantailacademy.cz Renata Weir Letáček