Školní družina na začátku roku

Vážení rodiče,

prostory školní družiny na naší školy procházejí během prázdnin přestavbou, kterou získáme více místa pro děti a také místnost pro čekající rodiče.

Stavební práce budou pravděpodobně ukončeny přesně s koncem prázdnin, proto Vás prosíme o trpělivost v době zhruba první 14 zářijových dní, než se v družině zabydlíme, uložíme pomůcky a vše připravíme. Určitě budeme maximálně využívat pobyt venku a při nepříznivém počasí strávíme nějaký čas ve třídách.

Pedagogická práce vychovatelek s dětmi nebude narušena.

4. září není v chodu ranní družina, odpolední navazuje na ukončení programu s učiteli a končí v 17.00 hodin.

Od 5. – 15. září 2017

Ranní družina od 6.30 – 7.35 hodin
Odpolední družina od konce vyučování do 17.00 hodin.

Po celou dobu je určen vstup pro žáky do družiny hlavní vchodem do školy přes šatny.
V dnech 4. 9. – 15. 9.si budete moci své děti vyzvednout buď přímo ve venkovním areálu družiny, nebo prostřednictvím recepce u hlavního vchodu.

O dalších možných opatřeních či změnách, které se budou týkat hlavně vyzvedávání dětí v těchto několika problematických dnech, Vás budeme informovat prostřednictvím webových stránek a zprávou na vstupních dveřích do školní budovy.

Děkujeme za pochopení.